گیلاس سبز (روستای گیلاس)

اتا محل دایمی بالا/لاریجون سرکلسی جا

دیدار جوان های گیلاسی با سید رضا ابراهیمی

روز شنبه دهم اردیبهشت با تعدادی از جوان های روستای گیلاس به دیدار حاج رضا ابراهیمی رفتیم تا هم سال نو را ـ هر چند دیر ـ به ایشان تبریک بگوییم و هم اینکه آرزوی توفیق بیش از پیش برای ایشان در مسئولیت اخیرشان داشته باشیم هر چند که در گفت و شنود ۹۰دقیقه ای مان کلی از گذشته و حال و آینده گیلاس نیز گفتیم و شنیدیم.

حاج رضا با وجود مشغله فراوانی که داشت در پایان یک روز کاری ، با رویی گشاده و با حوصله حرف های جوانان گیلاسی را شنید و در نهایت رهنمود های خود را مطرح کرد.

آقای ابراهیمی احساس خود از این کار جوان ها را این گونه ابراز کرد: از اینکه می بینم جوان های روستای گیلاس برای پیشبرد امور روستایمان جلسه های این چنینی تشکیل می دهند و تا این اندازه تلاش می کنند ،به خودم می بالم و امروز یقین پیدا کردم که تلاش های ما در سال های گذشته به هدر نرفته و ثمره اش شما جوان ها هستید .

در پایان این نشست صمیمی جوانان روستای گیلاس تابلوی عکسی از طبیعت لاریجان و روستای گیلاس را به یادگار تقدیم حاج رضا ابراهیمی کردند و ایشان نیز با هدایایی از حضور جوانان گیلاسی تقدیر کردند .

پی نوشت: سید رضا ابراهیمی؛ دانشجوی دکترای اقتصاد بین الملل ، در گذشته از اعضای هیئت مدیره بانک تجارت بوده و در حال حاضر عضو هیئت مدیره و نائب رئیس بانک توسعه تعاون هستند .

دیدار جوانان روستای گیلاس با سیدرضاابراهیمی

دیدار جوانان روستای گیلاس با سید رضا ابراهیمی

+ نوشته شده در  سه شنبه سیزدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ساعت   توسط گیلاسی   | 

عكس هاي جديد از برنامه اهداء جوائز و جام

تقريبا مي توان گفت اين پست آخرين بروزرساني ما در مورد جام وحدت مي باشد به همين دليل گفتيم لااقل كمي پربارتر از بقيه پست ها باشد در برنامه اهداء جوائز ابتدا سيد هادي صابري از كنارانجام سخناني را بيان كردند كه از مهم ترين آن ها تشكر وي‍ژه از مسئول برگزاري مسابقات يعني سيد حامد صابري مي باشد كه جا دارد ما هم به نوبه خود از اين دوست عزيز قدرداني ويژه داشته باشيم. سپس سيد مجتبي ازلي از گيلاس با بيان صحبت هايي از سيد حامد صابري و همراهان تشكر و قدرداني كرده و از طرف شوراي روستاي گيلاس هدايايي را به تيم قهرمان اهدا كرد و بعد از آن اهداء جوائز توهمراه تسط مسئول برگزاري مسابقات به تيم هاي اول و دوم.هم چنين از آقاي مهدي يزداني كه در بازي فينال يم بوده است و در اهداء جوائز هم شركت داشته است تشكر مي كنيم.در آخر از زحمات تيم جوانان گيلاس ممنونيم كه يك بار ديگر نام گيلاس را در رده اول اين مسابقات محلي آن هم پس از مدت ها ثبت كردند اميد است اين تيم در مسابقات مهم تر مانند جام رمضان در لاريجان و آمل شركت كند و مقام هاي خوبي را كسب كند.

عكسي از مراسم اهداء جوائز

تصويري از اعضاي تيم هاي اول و دوم مسابقاتتقدير از نوجوانان پر تلاش و زحمت كش مسابقات از سوي مسئول برگزاري مسابقاتتقدير و تشكر از سرپرست تيم جوانان روستاي گيلاسعكسي از جام قهرماني در دستان سيد جعفر ازلياين هم يك عكس يادگاري اعضاي تيم اول مسابقات با جام قهرماني

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و یکم مرداد ۱۳۸۹ساعت   توسط گیلاسی   | 

سه عكس توپ از مسابقات

دوست عكاس ما زحمت كشيد از چند بازي تيم گيلاس عكس هاي خوبي رو شكار كرد دلم نيومد اين سه عكس رو نذارم


عكس العمل ديدني دروازبان تيم گيلاس يعني امير يزداني در بازي با يك تيم از كنارانجام

  يك شوت فوق العاده حرفه اي از سيد مهدي هاشمي كه به گل تبديل شد

  اين بار يك شوت كاملا كات دار از سيد مهدي در بازي فينال كه دروازبان تيم مقابل با پاي خود دفع كرد

+ نوشته شده در  یکشنبه هفدهم مرداد ۱۳۸۹ساعت   توسط گیلاسی   | 

آخرين خبرها

طبق آخرين گزارش ها ساعت بازي فينال بين تيم هاي جوانان گيلاس و تيمي از  كنارانجام راس ساعت 18 برگزار مي گردد.

خبر هاي دريافتي ما حكايت از آن دارد كه گيلاسي هاي با غيرت از سراسر ايران در حال عزيمت به دشت كنارانجام هستند تا در كنار بچه هاي تيم گيلاس باشند . بنابر انچه ما شنيده ايم ورزشگاه از همين حالا كه چند ساعت به شروع بازي مانده ، تقريبا پر شده است و جايي براي نشستن وجود ندارد . بنابر اين گيلاسي هاي عزيز در نظر داشته باشند ممكن است پشت درهاي بسته بمانند .

علاقهمندان مي توانند در مسابقه پيش بيني بازي هم شركت كنند .به برنده گان قطعا جوايز ارزنده اي اعطا خواهد شد .اما قولي نميدهيم !

لطفا به ما بگوييد كدام تيم در مسابقه فينال پيروز خواهد شد ؟گيلاس يا كنار انجام .

+ نوشته شده در  جمعه پانزدهم مرداد ۱۳۸۹ساعت   توسط گیلاسی   | 

خبر جديد از مسابقات امروز

در طي تماس هاي پي در پي با سرپرست تيم فوتبال گيلاس و هم چنين با دروازبان اين تيم امير يزداني با خبر شديم كه امروز راس ساعت 11 صبح تيم گيلاس در يك مسابقه سخت و طاقت فرسا تيم مقابل از روستاي كنارانجام را شكست داد و با كسب 3 امتياز اين بازي در مجموع با 12 امتياز به صدر جدول صعود كرد هم چنين تيمي از كنارانجام كه در صدر جدول بوده و 11 امتياز داشته امروز در يك مسابقه با يك تيم محلي كه نتيجه را تا اواسط نيمه دوم واگذار كرده بود توانست به سختي در اواخر بازي نتيجه را برابر كند و با كسب يك امتياز از اين بازي و در مجموع 12 امتياز در كنار تيم گيلاس در صدر قرار گيرد خبرها حاكي از آن است در قانون اين مسابقات اين طور بنا شده است در اين وضعيت دو تيم در يك بازي فينال براي كسب عنوان قهرماني مقابل هم قرار گيرند هنوز از زمان بازي فينال خبري در دست نيست طبق گفته هاي سرپرست بازي ها اين بازي به احتمال قوي غروب امروز برگزار مي شود منتظر اعلام ساعت برگزاري بازي فينال باشيد.
+ نوشته شده در  جمعه پانزدهم مرداد ۱۳۸۹ساعت   توسط گیلاسی   | 

تيم فوتبال جوانان روستاي گيلاس

پس از مدت ها تيم فوتبال روستاي گيلاس دوباره به ميادين بازگشت اين تيم كه شركت در چند دوره مسابقات جام رمضان آمل را در كارنامه خودش دارد اين بار اين تيم جوان با سرپرستي سيد جعفر ازلي در يك دوره مسابقات محلي با عنوان جام وحدت يادبود شهيد عزت ا... فاضلي در روستاي كنار انجام حضور يافت اين مسابقات با حضور هشت تيم فوتبال از روستاي كنار انجام گيلاس رينه و آمل در حال برگزاري است و رو به پايان است در حال حاضر تيم جوانان روستاي گيلاس با كسب 9 امتياز در رده دوم جدول مسابقات و يك تيم از كنارانجام در رده اول قرار دارد مسابقات روز جمعه اين هفته براي هر دو تيم بسيار مهم است با آرزوي قهرماني تيم جوانان گيلاس منتظر خبرهاي جديد در غروب روز جمعه باشيد

اين هم يك عكس از تيم جوانان روستاي گيلاس

ايستاده از راست: امير يزداني/ميثم يزداني/سيد هادي ابوالحسني/سيد علي هاشمي/سيد مهدي هاشمي

نشسته از راست: سيد ولي ا.. ابوالحسني/سيد جعفر ازلي/محمد يزداني

+ نوشته شده در  پنجشنبه چهاردهم مرداد ۱۳۸۹ساعت   توسط گیلاسی   |